23 квітня 2024 року

Делегація Хмільниччини з ознайомчим візитом відвідала Барський район

26.09.2016 Кількість переглядів: 590

23 вересня делегація Хмільницького району на чолі з головою районної державної адміністрації Євгенієм Буткевичем, головою районної ради Зоєю Бонсевич відвідала  центр сільського зеленого туризму - агросадибу в селі Гайове Барського району в рамках проекту "Розвиток зеленого сільського туризму в територіальних громадах Хмільницького району".

Гостей зустріла Оксана Бас - господарка садиби "Подільська родина" - керівник Вінницького обласного осередку спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

Представники Хмільницької районної державної адміністрації, Хмільницької районної ради, депутат обласної ради Олександр Крученюк, сільські голови Хмільниччини ознайомилися з  облаштуванням і програмою агросадиби.