25 травня 2024 року

Державні службовці Хмільниччини висадили 12 тисяч саджанців дерев

22.03.2017 Кількість переглядів: 715

Сьогодні, 22 березня, державні службовці Хмільницького району на чолі з головою Хмільницької районної державної адміністрації Євгенієм Буткевичем і головою Хмільницької районної ради Зоєю Бонсевич долучилися до Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу в твоїх руках" та висадили 12 тисяч саджанців дерев.

У цей день на землях лісового фонду ДП "Хмільницький лісгосп"  спільними зусиллями лісівників на чолі з директором лісгоспу Тарасом Ющинським і працівників районної державної адміністрації і районної ради, організацій, установ і служб Хмільниччини було висаджено 9 тисяч саджанців дуба та 3 тисячі саджанців модрини на площі 2,5 га.

Заходи в рамках акції "Майбутнє лісу в твоїх роках" покликані підвищити рівень екологічної свідомості громадян та інформованості населення про проблеми збереження лісів, відродити традиції дбайливого ставлення до лісових багатств Хмільниччини.

Важливо усвідомити те, що берегти природу — завдання кожного з нас. Посаджені дерева є вагомою підтримкою для життя на Землі. Сьогодні хмільничани внесли важливий вклад у збагачення планети чистим свіжим повітрям, покращення екологічного стану краю, збереження здоров’я собі і майбутнім поколінням.