Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
22 лютого 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Дивосвіт різдвяних розваг для дітей у Маланки і Василя на районному фестивалі колядок і щедрівок

15.01.2018 Кількість переглядів: 578

13 січня, в рамках проведення першого районного фестивалю "Щедруємо та колядуємо з Маланкою"  в селі Пустовійти Хмільницького району для дітей на території дитячого садочку було організовано та проведено “Дивосвіт різдвяних розваг у Маланки і Василя”.

Саме тут найменші учасники та гості святкового дійства із захопленням щедрували, колядували, водили хороводи, танцювали, відгадували загадки, співали в караоке, разом з батьками та рідними брали участь у спортивних змаганнях, взнавали передбачення на новий 2018 рік для себе, вигравали призи та зігрівалися чаєм з солодощами.

Завітали до “Дивосвіту різдвяних розваг у Маланки і Василя” заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова Хмільницької райдержадміністрації Євгеній Буткевич, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Горбатюк, Пустовійтівський сільський голова Оксана Чекотун. 

Гості привітали дітей з різдвяними святами, побажали бути здоровими, щасливими, послухали щедрівки  та протанцювали з ними  хоровод навкруг ялинки на святковій галявині.

На галявині "Караоке", спортивній галявині, галявині побажань і передбачень кожна дитина мала можливість показати свої таланти, кмітливість і спритність, виконати традиційні, різдвяні пісні, відгадати загадки тощо. 

Розваги, змагання, вікторини та святкову і веселу атмосферу організували та провели для дітей працівники служби у справах дітей Хмільницької райдержадміністрації на чолі з Оксаною Костюк, сектору фізичної культури та спорту на чолі з Ігорем Червінським, Хмільницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді на чолі з Петром Зеленим, управління соціальної та молодіжної політики Хмільницької райдержадміністрації. 

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація