Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Для упередження корупції, у фіскальній службі Вінниччини здійснили близько 300 профілактичних заходів

12.07.2017 Кількість переглядів: 1004

 Близько 300 профілактичних заходів впродовж січня-червня 2017 року проведено для попередження корупції серед працівників фіскальної служби Вінниччини. 

Крім того, за ініціативи співробітників зазначеного управління здійснено 30 службових (тематичних) перевірок, серед яких 1 за  зверненням юридичної особи. За результатами вказаних перевірок інформація підтвердилась у 23 випадках.

До правоохоронних органів, для прийняття рішення відповідно до чинного законодавства, цьогоріч було направлено матеріали 12 перевірок.

За результатами розгляду матеріалів перевірок управління власної безпеки,  направлених у грудні 2016 – червні 2017 року,  органами прокуратури Вінницької області за перше півріччя поточного року зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 13 кримінальних проваджень, 6 з яких об’єднано в одне кримінальне провадження. На даний час тривають досудові розслідування. А от матеріали 1 кримінального провадження з обвинувальним актом направлені до суду.

Також, протягом звітного періоду, за матеріалами управління власної безпеки, складено 1 протокол про вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною першою статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Для всіх небайдужих нагадуємо, що в управлінні власної безпеки ГУ ДФС у Вінницькій області працює цілодобова лінія телефону „довіри” (0432) 660205. Подзвонивши за цим номером, можна повідомити про будь-які корупційні прояви з боку співробітників територіальних органів фіскальної служби регіону чи Вінницької митниці ДФС.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація