Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
03 березня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

До України потрапили небезпечні мандарини з Єгипту!

24.11.2023 Кількість переглядів: 32

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення від 20 листопада 2023 року № 2023.8018 стосовно виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту, що експортувались з Греції (експортрер: DROSERO TRADE S.M. P.C., Giannitsa) до України (отримувач: ТОВ «Фудком», вул. Залізничне шосе 57, м. Київ, 01014; місце доставки: с. Мартусівка, Бориспільський р-н., Київська обл.).

 

 До відома, диметоат - інсектицид, який використовується для боротьби зі шкідниками в сільському господарстві та в інших галузях. Він здатен спричинити нудоту, слабкість, сонливість, проблеми з диханням, біль у животі та діарею, а в разі важких отруєнь - знепритомнення, судоми та параліч.
 У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо інформувати Хмільницьке районне управління Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області за адресою: вул. Меморіальна, 46, м. Хмільник, 22000, тел. (0432) 69-43-38, e-mail: khmilnyk@vingudpss.gov.ua.

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація