07 грудня 2022 року

До уваги громадян: Є зміни у порядку надання житлових субсидій з грудня 2022 року

24.11.2022 Кількість переглядів: 40

З метою врегулювання найбільш актуальних питань щодо надання населенню житлових субсидій в умовах воєнного стану Урядом у вересні поточного року прийнято рішення щодо передання функцій з призначення, нарахування і виплати житлових субсидій від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України.

При цьому передбачено етапність передання цих функцій.

У ВЕРЕСНІ – ГРУДНІ 2022 РОКУ

Нарахування житлових субсидій проводять, як і раніше, органи соцзахисту населення, а виплачують відповідні кошти органи Пенсійного Фонду України.

Завдяки централізації фінансування виплат скорочується строк проходження коштів до одержувача.

Детальніше про всі етапи читайте за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/22363.html