Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
22 лютого 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Доходи загального фонду бюджету області за січень-жовтень 2023 року виконано на 108,4 відсотка

30.11.2023 Кількість переглядів: 13

Під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації директор Департаменту фінансів ОВА Микола Копачевський поінформував про стан виконання місцевих бюджетів за 10 місяців 2023 року, озвучив очікувані показники у 2023 році та прогноз на 2024 рік.


Керівник Департаменту торкнувся змін до Бюджетного кодексу України, відповідно до якого з 01 жовтня 2023 року та у 2024 році податок на доходи фізичних осіб із виплат військовослужбовцям зараховуються в повному обсязі до Державного бюджету.
Внаслідок таких змін держава забезпечує фінансовим ресурсом заходи з оборони держави.
За рахунок перевиконання по доходах за 2023 рік і в першу чергу за рахунок понадпланових надходжень податку на доходи фізичних осіб із виплат військовослужбовцям, а також вільних залишків бюджетних коштів, що утворилися на початок поточного року, місцеві бюджети області мали значні додаткові фінансові ресурси.
За січень – жовтень поточного року розподілено та спрямовано проведення додаткових видатків 4 млрд 277 млн грн, у тому числі і на непершочергові видатки.
- Як проходить перерозподіл з місцевих бюджетів із виплат військовослужбовцям?
- Як держава гарантує компенсацію ( виділення додаткової дотації) місцевим бюджетам, які втратять значну частину доходів через відсутність податку на доходи фізичних осіб із виплат військовослужбовцям?
Дивіться у відео

 


 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація