Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Електронний сервіс ДПС знайде та допоможе переглянути фіскальний чек

27.08.2020 Кількість переглядів: 782

У кожного покупця товарів чи споживача послуг є можливість здійснювати перегляд фіскального касового чеку, що формується як традиційними реєстраторами розрахункових операцій (далі – РРО), так і новітніми РРО, через використання електронного сервісу «Пошук фіскального чека». Про це нагадують у  Головному управлінні ДПС у Вінницькій області.

 

Так за допомогою сервісу, який функціонує у відкритій частині Електронного кабінету, покупці товарів (споживачі послуг) можуть перевірити достовірність отриманого фіскального чеку та встановити факт його наявності (відсутності) в базі даних ДПС. Для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно ввести: фіскальний номер РРО, дату та час видачі чеку (для традиційних РРО).

У разі відсутності або невідповідності реквізитів чеків в інформаційній базі ДПС споживачі можуть направити до фіскальної служби письмові звернення із цих питань з додаванням копій отриманих розрахункових документів для організації аналізу та у разі необхідності проведення відповідних контрольно-перевірочних заходів.

ДПС буде вивчено причину, через яку електронний чек не потрапив до системи та вжито відповідних заходів. Разом з тим, звертаємо увагу суб’єктів господарювання на обов’язковість дотримання вимог чинного законодавства України при проведенні готівкових розрахунків за реалізовані товари (надані послуги) та інших операцій з готівкою.

Якщо ж вам просто не видали фіскальний чек – телефонуйте 0800 501 007 (напрямок «4») або надсилайте скаргу на адресу: idd@tax.gov.ua 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація