25 травня 2024 року

Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ у Хмільницькому районі

11.12.2017 Кількість переглядів: 496

Відокремленим структурним підрозділом Хмільницький  міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький ОЛЦ МОЗ України»  здійснюється постійний моніторинг стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

В поточному році починаючи із жовтня розпочалось сезонне зростання захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

Впродовж  49-го  тижня 2017 року  захворюваність на дані інфекції, в порівнянні із попереднім тижнем,  знизилась на 10,1 %  і   склала  524,5 випадків на 100 тис. населення.  Захворюваність   в цілому по ройону  була  нижчою епідемічного порогового рівня.

В цілому по району  за медичною допомогою  з приводу  ГРВІ звернулось 330 осіб, із них по місту - 200 осіб, серед захворілих по району 164 дітей, із них по місту - 110 дітей.

Було госпіталізовано 15 осіб, в тому числі 14  дітей. Летальних випадків не зареєстровано.

З початку епідемічного сезону проти грипу та ГРВІ всього було щеплено  49 осіб, в т. ч. 13 дітей.