23 квітня 2024 року

Гандболісти Хмільницького району- призери Вінницької області!!!!

28.03.2018 Кількість переглядів: 515

У місті Вінниця 24 березня відбувся відкритий чемпіонат області з гандболу серед юнаків 2004 року народження і молодші. Хмільницький район на даних змаганнях був представлений збірними командами Уланівської та Сальницької  загальноосвітніх шкіл, вихованців Хмільницької районної дитячо-юнацької спортивної школи.

В ході спортивної боротьби уланівчани стали срібними призерами змагань, а їх однолітки з села Сальниця здобули бронзові нагороди.

Загалом чемпіонат області пройшов у дружній та захоплюючій атмосфері. Учасники та призери змагань були нагороджені грамотами та подарунками. А тренери та діти (вихованці), зрозуміли не тільки свої сильні, а й слабкі сторони над якими потрібно працювати, не зупиняючись при цьому на досягнутому.

Дякуємо, спортсменам та тренерам за працю та самовіддачу на майданчику.

Сектор фізичної культури та спорту Хмільницької РДА