Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
23 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

«Грант для ветеранів та членів їх сімей»: розпочніть власну справу!

13.02.2024 Кількість переглядів: 17

Як зазначила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, програма спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні, а головне - на створення нових робочих місць.

 

"Ветерани, особи з інвалідністю внаслідок війни або один із подружжя можуть отримати кошти в сумі від 250 тисяч до 1 мільйона гривень на започаткування або розвиток вже діючого бізнесу. Розмір гранту залежить від кількості створених робочих місць", - підкреслила посадовиця.

Якщо у ветерана або його подружжя недостатньо знань щодо планування та розвитку бізнесу, за консультацією можна звернутися до найближчого центру зайнятості, а також до партнерів служби зайнятості за цим проєктом. Фахівці служби безоплатно нададуть консультацію або ж скерують на навчання на платній основі.

Щоб податися на ветеранський грант, необхідно скласти бізнес-план і подати заяву через портал Дія за посиланням.

Подані заява та бізнес-план не можуть бути виправлені. Можливе одноразове доопрацювання бізнес-плану. Заява, що подається членом сім’ї ветерана, має бути погоджена з дружиною або чоловіком отримувача.

Використати кошти гранту за цільовим призначенням, визначеним договором та бізнес-планом, створити нові робочі місця необхідно протягом 6 місяців з дня зарахування коштів на рахунок.

Максимальний період реалізації бізнес-проєкту за наданим грантом складає 3 роки.

Ознайомитись детальніше можна за посиланням. 

Не втрачайте можливість започаткувати власну справу та здійснити свою мрію!


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація