Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
23 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Хмільницький район представили дві команди на обласному чемпіонаті з гандболу

19.03.2018 Кількість переглядів: 1061

 17-18 березня в Хмільнику відбувся обласний чемпіонат з гандболу серед чоловічих команд.

Загалом в чемпіонаті взяли участь 6 команд Вінниччини- 2 команди з Вінниці, 1 -з Томашполя, 1 - з Хмільника та 2 команди з Хмільницького району. 

Кожен поєдинок був видовищним і цікавим, адже учасники всіх команд викладались на повну, демонстрували майстерність і волю до перемоги. 

В результаті серії ігор визначились переможці та призери.

 Перемогу в чемпіонаті здобула збірна команда з Вінниці, друге місце- команда з Томашполя, 3 місце –ДЮСШ №3 м Вінниця.

Заступник голови Вінницької облдержадміністрації Олександр Крученюк, міський голова Сергій Редчик, Президент федерації гандболу Вінницької області Олександр Павлюк, головний суддя, майстер спорту, член федерації гандболу України Володимир Тихонов   привітали учасників чемпіонату та вручили кожній команді-учасниці по гандбольному м’ячу.

Переможцям чемпіонату було вручено медалі відповідного ґатунку, почесні грамоти управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і подарунки.

 «Мені надзвичайно приємно, що чемпіонат проходить в місті, де я народився. Насамперед, я хотів би подякувати усім командам, які у складні погодні умови змогли добратися до Хмільника. Впевнений, що сьогодні не може бути ні переможців, ні переможених. Найбільша перемога- це перемога над самим собою.Тільки в спорті можна згуртуватися, показати командний дух, показати, що можеш бути найкращим. Спорт щедро винагороджує наполегливих і цілеспрямованих, формує особистість - сильну духом і тілом. Талант, помножений на працьовитість, допомагає досягти великих вершин», - сказав заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк.   

Олександр Васильович подякував організаторам і учасникам обласного чемпіонату, а переможцям побажав обов’язково потрапити на чемпіонат України. 

Президент федерації гандболу Вінницької області Олександр Павлюк відзначив  найкращих гравців і вручив подарунки від міського голови міста Вінниця Сергія Моргунова.

Вкінці капітан команди-переможниці приспустив прапор України під звучання Гімну України.

Варто відзначити, що чемпіонат Вінницької області з гандболу серед чоловічих команд відбувся за сприяння управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, федерації гандболу Вінницької області, Хмільницької міської ради за підтримки депутата обласної ради Олександра Крученюка.

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація