Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
23 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Хмільник - місто добра,краси і цілющої води.

28.09.2016 Кількість переглядів: 746

   В рамках святкування  654-ої річниці першої літописної згадки про Хмільник з метою залучення дітей-читачів до святкування Дня міста; розширення  знань учнів з історичного минулого Хмільника; відображення його сучасного образу та підкреслення унікальності міста в Хмільницькій районній бібліотеці для дітей  проведено ряд заходів з різними категоріями читачів.

 
      З учнями 4-А (класовод  Грицишин С.Ф.) та 4-Б (класовод Кравчук І.В.)класів НВК ЗШ – гімназії №1 працівники бібліотеки провели краєзнавчу гру – поле чудес «Хмільник – Поділля перлинка», під час якої згадали архітектурні, історичні місця, талановитих людей, які є окрасою нашого міста.
 
     Не менш цікаво і у спілкуванні пройшла краєзнавча година  «Місто гармонії, добра, краси і цілющої води» з учнями 2-В класу (класовод Котюжанська М.С.), 3-В класу (класовод Шнир Л.А.)  та 4-А класу (класовод Саволюк М.В.) ЗОШ №4, де діти  дізналися  багато нових історичних фактів  про культурний і духовний розвиток своєї малої батьківщини, з повагою прослухали гімн Хмільника (слова Ю.В..Бичківської,  музика П.В.Дубового), якому  у цьому році виповнилося 10 років.
 
         Перегляд фільму «Хмільницький літопис» (автор М.А.Загородній, керівник народної студії  «Гіпаніс»), не залишив байдужими учнів 5 –В класу НВК ЗШ- гімназії №1 (класовод Вент О.В.).
 
       Тож, якщо ви народилися в цьому мальовничому місті – пишайтеся, що звідси ви родом і коріння ваше тут.
 
      Запрошуємо   хмільниччан і гостей міста на постійно діючу виставку малюнків «Наше місто очима дітей» у  районну дитячу бібліотеку.
 
За інформацією Хмільницької районної бібліотеки для дітей 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація