Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Малий Герб України
20 липня 2024 року
Facebook - логотип Twitter - логотип Instagam - логотип Youtube - логотип
Режим високої контрастності

Історія переплітає долі Героїв Крут із сучасністю

31.01.2018 Кількість переглядів: 483

І  згадую  чомусь я мимоволі

Великих лицарів своїх;

Лежать вони покинутими в полі

І без хрестів могили їх.

О.Олесь

 

До 100-річчя бою під  Крутами  в Хмільницькій районній бібліотеці для дорослих була проведен, історико-патріотична година  «І слава їх встає безсмертна», разом з учнівською молоддю 8 класу ЗОШ№ 2 ( класний керівник – О.С.Вознюк).

Бібліотекарі М. Бабій та Л. Курилюк відзначили, що цей бій є однією з найгероїчніших , але і водночас однією з найтрагічніших сторінок в українській історії. Згадали мужніх і сміливих київських курсантів, які у 1918 році дали бій підрозділу Червоної гвардії, затримавши її наступ на Київ. Сили були нерівними, але мужність і бойова звитяга української молоді вразили сучасників і стали взірцем жертовності та патріотизму. 

Учні  з цікавістю прослухали розповідь про перебіг столітньої   давності  та  переглянули фрагменти документальних фільмів «Лист без конверта», «Бій під Крутами», а також   відеоролики на пісню С. Василюка «Ніколи не плач» присвячену героям Крут та героям АТО. 

Герої Крут були, є і будуть гідним взірцем мужності й патріотизму для усіх наступних поколінь захисників рідної країни.  І в нашій  пам`яті вони назавжди залишаться вічно молодими героями. 

По закінченню заходу учні разом з бібліотекарями  вшанували пам’ять Героїв Крут  та  героїв  – земляків , які загинули в боях на Сході України  хвилиною мовчання.  

 

Хмільницька районна бібліотека для дорослих

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація