Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
22 лютого 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Кожен має право на захист! В Україні працюють гарячі лінії підтримки постраждалих від насильства

27.11.2023 Кількість переглядів: 26

25 листопада стартувала щорічна Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». Її основна мета - збільшення обізнаності та розуміння про форми насильства у суспільстві, привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

 

Необхідно розуміти, що особа, яка зазнала насильства, має право на захист, допомогу, а також на притягнення кривдника до відповідальності, передбаченої законодавством.

Якщо ви зіштовхнулися або стали безпосереднім свідком насильства, – телефонуйте у поліцію за номером 102.

Отримати консультацію щодо ситуації насильства, подальших кроків, а також контакти пунктів отримання допомоги можна за телефонами «гарячих ліній»:

15-47 – (Державна установа «Урядовий контактний центр») — цілодобова та безкоштовна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;

0 800 500 335 або на короткий номер 116 123 (Громадська організація «Ла Страда Україна») гаряча лінія з запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерної дискримінації;

0 800 213 103 - контактний Центр системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше на сайті: https://www.msp.gov.ua/news/23244.html

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація