Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
23 березня 2023 року
для людей з обмeженими можливостями

Козятинський обласний соціальний центр матері та дитини отримав допомогу від Представництва Міжнародного Медичного Корпусу в Україні

03.02.2023 Кількість переглядів: 90

Сьогодні, 2 лютого, за дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його заступник Андрій Кавунець передав Козятинському обласному соціальному центру матері та дитини комплект побутової техніки та обладнання, яке допоможе створити в закладі більш комфортні умови перебування.

Завдяки співпраці обласної військової адміністрації з Представництвом Міжнародного Медичного Корпусу в Україні (International Medical Corps) було доставлено електрочайники, мультиварки, мікрохвильові печі, п’ять холодильників та дві електроплити, пральні та сушильну машину та інше.

Андрій Кавунець разом з керівництвом Представництва Міжнародного Медичного Корпусу та директором Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА Світланою Ярмоленко оглянули медичний заклад, обговорили подальшу співпрацю щодо забезпечення закладів соціальної сфери та охорони здоров’я, які наразі потребують додаткової підтримки.

Козятинський обласний соціальний центр матері та дитини проводить соціальну роботу, спрямовану на профілактику соціального сирітства, з особами, які перебувають у складних життєвих обставинах. Заклад повністю забезпечує мешканців можливістю проживання та харчування у відповідності до встановлених нормативів.

Крім того, тут надається психологічна допомога (у тому числі психологічні консультації жінкам з інвалідністю та матерям дітей з інвалідністю), а також допомога в аналізі життєвих ситуацій, визначенні основних проблем та шляхів їх розв’язання, складанні плану виходу зі складної життєвої ситуації, зміцненні або відновленні родинних і суспільно корисних зв’язків, з питань догляду за дітьми раннього віку, їх розвитку та виховання. Центр розрахований на проживання 10 мам з дітками, наразі тут перебувають 5 мам та 10 дітей.

Окрім того, працівники центру на волонтерських засадах надають психологічну допомогу родинам вимушених переселенців, що проживають в Козятинській громаді та плетуть маскувальні сітки.

«Протягом останнього часу аналогічну допомогу отримали й інші заклади соціальної сфери, зокрема, Тиврівський обласний будинок-інтернат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, Обласний комплексний центр надання соціальних послуг в с. Вороновиця та Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Дякую нашим партнерам за системну підтримку та допомогу й оперативне реагування на нагальні потреби!»  - підкреслив заступник Начальника ОВА.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація