Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Має відновитися подання декларацій

14.08.2023 Кількість переглядів: 70

До уваги держслужбовців! Верховна Рада України 27 липня 2023 року прийняла за основу проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» (реєстраційний номер 9534).

 

Проєктом Закону, зокрема, пропонується відновити проходження спеціальної перевірки, обов’язкове подання декларації  особи,  уповноваженої  на  виконання  функцій  держави або місцевого самоврядування (повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку - нерезидента).

Закон планують прийняти протягом найближчих декількох тижнів.

У зв’язку із зазначеним вище, та з метою недопущення надмірного навантаження на Реєстр декларацій та відповідно можливих збоїв в його роботі (після прийняття Закону), Сектор з питань  запобігання  та  виявлення  корупції Вінницької обласної військової адміністрації рекомендує суб’єктам декларування, які ще не подали декларації всіх типів (повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку - нерезидента) за попередні періоди, зробити це якнайшвидше через персональний  кабінет  у  Реєстрі декларацій, враховуючи черговість.

Особливу увагу просимо звернути на необхідність подання декларацій працівникам, які були звільнені протягом 2021-2023 років.

        З роз’ясненнями щодо заповнення декларацій (повідомлень) можна ознайомитись:

        1) в Базі  знань  Національного  агентства  з  питань  запобігання  корупції  (далі – НАЗК)  за посиланням: https://cutt.ly/2UKfrzK, де працює пошук за ключовим словом;

        2) за телефоном Контакт-центру НАЗК: +38(044) 200-06-94;

        3) надіславши листа на електронну адресу НАЗК: support@nazk.gov.ua   (тільки для технічних питань);

        4) звернувшись  до  Сектору  з  питань  запобігання  та  виявлення  корупції обласної військової адміністрації: (0432) 65-17-66, 65-17-11, szvcorruption@vin.gov.ua;

        5) звернувшись до уповноваженого підрозділу (уповноваженої/відповідальної особи) з питань запобігання та виявлення корупції органу влади (підприємства, установи, організації).

Окремо  інформуємо,  що  вiдомості  з  Державного  реєстру  фiзичних  осiб – платникiв  податкiв  про  суми/джерела  виплачених  доходiв  та утриманих  податкiв  фізичні  особи  можуть  отримати  в  електронному  виглядi,  надіславши відповідний запит через персональний Електронний кабінет  платника  Державної  податкової  служби  України.

 

Сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами апарату Хмільницької районної військової адміністрації  

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація