25 травня 2024 року

Міністерство цифрової трансформації України розширює можливості для defense-tech розробників. Brave1 збільшує гранти до 2 мільйонів

13.05.2024 Кількість переглядів: 10

Стартує прийом заявок на отримання оновленої грантової підтримки від головного оборонного кластера Brave1. Тепер українські розробники можуть отримати гранти в 500 тисяч, 1 млн та 2 млн гривень. Раніше сума коштів становила $5 тисяч та $25 тисяч.

Хто може податися?

Українські виробники, чиї розробки пройшли оборонну експертизу та отримали загальну оцінку й оцінку поточного рівня готовності розробки на рівні не менш ніж 4 бали. Розмір фінансування залежатиме від оцінки.

Грантові кошти можна витратити на закупівлю необхідного обладнання та комплектуючих, R&D і розвиток свого продукту.

Нагадаємо, грантову програму Brave1 запустили в липні 2023 року. За цей час видали 189 грантів на загальну суму $3,3 мільйона. Завдяки грантовій підтримці було покращено технологічний рівень готовності понад 80% розробок та масштабовано виробництво третини.

Подавайте заявку на отримання гранту на вебпорталі USFplatform.