Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Малий Герб України
20 липня 2024 року
Facebook - логотип Twitter - логотип Instagam - логотип Youtube - логотип
Режим високої контрастності

Міністерством юстиції України запроваджено пілотний проект Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

26.02.2019 Кількість переглядів: 15211

Для зручності громадян та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану.

Міністерством юстиції України запроваджено пілотний проект Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

До проекту залучено всі відділи державної реєстрації актів цивільного стану Вінницької області та України.
Проект надає можливість громадянам через мережу Інтернет:
– подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану заяви про державну реєстрацію актів цивільного стану, про внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;
– надіслати до відділів ДРАЦС сканкопії документів, необхідних для державної реєстрації актів цивільного стану, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, у форматі, придатному для роздрукування або зчитування цих документів в електронному вигляді;
– здійснити попередній запис на відвідування ДРАЦС із зазначенням зручних дати і часу;
– оплатити з використанням платіжних систем послуги відділів ДРАЦС;
– отримати консультації працівників відділу ДРАЦС.
Для реалізації даних послуг заявник повинен зареєструватися на веб-порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Реєстрація користувача здійснюється шляхом заповнення реєстраційної форми, у якій обов’язково вказуються такі дані: прізвище, ім’я, по батькові, логін, адреса електронної пошти.
Якщо подана заява оформлена належним чином, вона реєструються працівником відділу ДРАЦС.
За результатами розгляду звернення щодо запису на попередній прийом користувачу надсилається повідомлення, у якому зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, посада та контактний телефон особи, яка буде здійснювати прийом, а також дата і час прийому.
Даний пілотний проект є популярним серед населення, адже працює цілодобово 7 днів на тиждень.
Подання до відділів ДРАЦС звернень щодо заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет не звільняє від необхідності особистого звернення користувача до відділу та подання ним документів, передбачених законодавством. За достовірність даних відповідає користувач. При цьому прийом відвідувачів, які звертатимуться без попереднього запису, здійснюється у звичайному режимі згідно графіку роботи відділу.
Ввійти на Веб-портал можна за посиланням:http://dracs.minjust.gov.ua/

Користуйтесь зручними сервісами Міністерства юстиції України.

Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області

 

Фото без опису


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація