Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

На Хмільниччині відбувся турнір з волейболу, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-й річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

13.02.2017 Кількість переглядів: 1076

11 лютого, в суботу, в Хмільницькій дитячо-юнацькій спортивній школі   відбувся міськрайонний турнір з волейболу, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-й річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Учасників турніру привітали заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Микола Чикотун, міський голова Сергій Редчик, депутат Вінницької обласної ради Олександр Крученюк, голова міськрайонної спілки ветеранів війни в Афганістані Володимир Гончарук. 

В чесній спортивній боротьбі перемогу здобула команда Хмільницьких електромереж, 2 місце - команда Хмільника, 3 місце- команда Хмільницького району, 4 місце- команда ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр ПТО». 

Турнір серед 4-х команд відбувся за підтримки Хмільницької районної державної адміністрації та Хмільницької міської ради за безпосередньої організації міськрайонної спілки ветеранів війни в Афганістані. 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація