23 квітня 2024 року

На Хмільниччині експонується історична виставка «УПА – відповідь нескореного народу»

23.03.2018 Кількість переглядів: 578

Протягом 22-30 березня поточного року, у рамках відзначення  75-річчя створення Української повстанської армії, в Хмільницькому районному Будинку культури експонується історична виставка «УПА – відповідь нескореного народу».

Експозиція присвячена антинацистському та антирадянському супротиву Організації українських націоналістів та Української повстанської армії.

Нагадаємо, що виставку було урочисто відкрито 28 лютого поточного року в обласному краєзнавчому музеї. Історичну експозицію «УПА – відповідь нескореного народу» було розроблено Українським інститутом національної пам’яті на виконання Указу Президента України від 28 березня 2017 року № 84/2017 «Про відзначення у 2017 році Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» та безоплатно передано обласній державній адміністрації для експонування протягом року в районах області.

Виставка складається з 24 інформаційно-просвітницьких банерів, що в доступній формі, передусім для учнівської та студентської молоді, демонструють факти боротьби та визначні постаті Організації українських націоналістів та Української повстанської армії.

Запрошуємо до перегляду!