Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

На Хмільниччині презентовано новий проект «Безоплатна правова допомога в Хмільницькому районі: посилюємо правові можливості громад»

09.02.2017 Кількість переглядів: 889

2 лютого в Хмільницькій районній бібліотеці для дорослих відбулася презентація Проекту «Безоплатна правова допомога в Хмільницькому районі: посилюємо правові можливості громад».

Участь у заході прийняли заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Микола Чикотун, заступник голови Хмільницької районної ради Анатолій Войцещук, представники Хмільницького бюро правової допомоги, громадських організацій, правові консультанти Хмільницького району.

Під час заходу поінформовано присутніх про кількарічний досвід роботи громадської організації «ПРАВО» над налагодженням системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькому районі, а також презентовано заходи нового проекту.

Увазі присутніх було представлено презентацію навчання, створення і розвиток мережі правових консультантів в Хмільницькому районі. 

Цей Проект реалізується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Хмільницькою районною радою та Хмільницьким Бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» впродовж 8-ми місяців 2017 року. 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація