Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
23 березня 2023 року
для людей з обмeженими можливостями

На Хмільниччині проведено семінар щодо питань оплати праці

03.02.2017 Кількість переглядів: 621

          2 лютого в залі Хмільницької міської ради  проведено міськрайонну семінар-нараду за участю працівників управління Держпраці у Вінницькій області.

         Участь у семінарі прийняли перший заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Павло Горбатюк, керуючий справами виконкому міської ради Ігор Павлюк, керівники підприємств та організацій, головні бухгалтери, спеціалісти з кадрової роботи, бухгалтери по заробітній платі та спеціалісти роботодавців, які зацікавленні у правильності ведення бухгалтерської та кадрової роботи.

           В ході роботи було висвітлено та обговорено Закон України « Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від03.11.2016р. № 1728-VIII; Закон України від 3 листопада 2016 року № 1726-VIII внесені зміни до Закону України « Про основні засади державного нагляду ( контролю) у сфері господарської діяльності » , Закон України від 21 грудня 2016року № 1801-VIII « Про державний бюджет України на 2017рік» щодо мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатних осіб;  Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України »  від 6 грудня 2016 року № 1774-VIII щодо оплати праці; Закон України « Про місцеве самоврядування В Україні» зі змінами щодо повноважень органів місцевого самоврядування по здійсненню контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення; зміни у кодексі України « Про адміністративні правопорушення» та додаткові підстави для застосування штрафів відповідно до ст. 265 КЗпП

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація