14 червня 2024 року

На Хмільниччині стартував тренінг щодо впровадження нового стандарту початкової школи

15.01.2018 Кількість переглядів: 474

10 січня на базі школи в селі Великий Митник стартував тренінг щодо впровадження нового Державного стандарту початкової школи, в якому взяли участь учителі, які з 1 вересня навчатимуть учнів 1-х класів.

У ході тренінгу розглядалися теми: «Основні ідеї та принципи Концепції НУШ та проекту Державного стандарту початкової освіти», «Особливості організації освітнього середовища», «Впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес початкових класів».

Учасники відпрацьовували вміння планувати тематичні тижні, моделювати ранкові зустрічі, створювати сучасне освітнє середовище; опановували сучасні практики залучення родини до педагогічної взаємодії, планували свою програму та план дій на місцях.

Відділ освіти райдержадміністрації