16 червня 2024 року

На Хмільниччині успішно реалізуються і організовуються громадські роботи

05.01.2018 Кількість переглядів: 827

Починаючи з березня 2017 року відповідно до рішень виконавчих комітетів сільських рад спільно з центром зайнятості було укладено 6 договорів для організації та проведення громадських робіт по благоустрою територій населених пунктів Рибчинецької, Куманівецької, Маркушівської та Уланівської сільських рад.

За даними договорів по благоустрою населених пунктів працювали 16 осіб, на оплату праці яких використано 27,6 тис.грн., в т.ч. 13,8 тис.грн. місцевий бюджет, 13,8 тис.грн. Фонд ЗДССУВБ.

В липні місяці 2017р. Хмільницькою райдержадміністрацією прийнято рішення про виконання громадських робіт по інформуванню населення району щодо проведення монетизації частин невикористаної суми субсидії, відповідно до якого протягом липня – вересня 2017 р. з Управлінням соціальної та молодіжної політики Хмільницької РДА були укладені чотири договори та направлено шість безробітних осіб, на оплату праці яких використано 11,6 тис.грн., в т.ч. 5,8 тис.грн. кошти Фонду ЗДССУВБ, та 5,8 тис.грн. кошти з районного бюджету.

В листопадлі 2017 року з Управлінням соціальної та молодіжної політики Хмільницької РДА був укладений новий договір про виконання громадських робіт по інформуванню населення про порядок отримання житлових субсидій та робота по оформленню документації, згідно якого працювали троє безробітних громадян, на оплату праці яких було використано 7,5 тис. грн.

За інформацією Хмільницького міськрайонного центру зайнятості