Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

На Хмільниччині відбулася презентація книги «Наш девіз: вислухати, почути, зрозуміти, допомогти»

05.10.2017 Кількість переглядів: 936

Сьогодні, 5 жовтня, в залі засідань Хмільницької райдержадміністрації відбулася презентація книги «Наш девіз: вислухати, почути, зрозуміти, допомогти». 

Участь у святковому дійстві взяли голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич, заступник голови Хмільницької районої державної адміністрації Микола Чикотун, заступник голови Хмільницької районної ради Анатолій Войцещук, актив районної організації ветеранів України та голови первинних осередків районної організації ветеранів.

Саме до 10-річного ювілею Хмільницької районної організації ветеранів України у світ вийшла книга «Наш девіз: вислухати, почути, зрозуміти, допомогти», в якій розповідаються сторінки минулого  і сьогодення.

У вступньому слові книги «Наш девіз: вислухати, почути, зрозуміти, допомогти»,  голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич та голова Хмільницької  районної ради Зоя Бонсевич зазначили: « Діяльність ради ветеранів свідчить про високу організованість і громадську активність, сповнена гуманізму, патріотизму і щирого сумління, користується авторитетом і повагою на теренах району і не тільки».

За словами голови Сальницької первинної організації ветеранів України Олексія Ісаченка, ця книга є настільним посібником для роботи будь-якої ветеранської організації.

Турбота про ветеранів, пенсіонерів та людей похилого віку  й надалі залишається однією із найважливіших пріорітетів роботи влади. Влада завжди приходить на допомогу, піклується про ветеранів  не тільки в святкові дні, а й постійно.  Допомагає у матеріальному становищі ветеранам, виділяє кошти на пам’ятні знаки, книги та найголовніше вислуховує, підтримує своїм розумінням та не стоїть в осторонь.

Саме з книги «Наш девіз: вислухати, почути, зрозуміти, допомогти» можна дізнатися про роботу  Хмільницької районної організації ветеранів України, про  історію первинних організацій ветеранів району та її голів. У книзі подані посадові та статутні обов’язки голови первинної організації ветеранів України та багато інших матеріалів, пов’язаних із її діяльністю.

Голови первинних  організацій району також пишуть книги про свою малу Батьківщину. У 2011 році  вийшла книга  Михайла Криворучка «Вишенька. Історія села», Леоніда Козака «Війна. Поезія. Земля» - про Пагурці в період Другої світової війни, Леоніда Луцкова  «На витоках Сниводи» про село Мар’янівку та Олексія Ісаченка «Зернини пам’яті людської»- історія с.Сальниці. 

У книзі Хмільницької районної організації ветеранів України  «Наш девіз: почути, вислухати, зрозуміти, допомогти» розповідається не тільки про роботу районної організації ветеранів України, але й літописи з історії сіл у Другій світовій війні, згадані поіменно ті, хто заплатив своїм життям за свободу і незалежність Вітчизни, хто не лише виборював Перемогу, а й у післявоєнні роки піднімав країну із руїн. Ця книга має велике виховне і пізнавальне значення, як для сьогоднішнього, так і для всіх наступних поколінь. Тут можна дізнатися про розвиток волонтерського руху в районі. 

Загалом за 10 років було видано 5 книг. 

 

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація