Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
23 березня 2023 року
для людей з обмeженими можливостями

На Хмільниччині відбувся "круглий стіл" з питань вирішення проблем зайнятості

20.10.2016 Кількість переглядів: 484

Днями в рамках відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю Хмільницький міськрайонний центр зайнятості провів засідання «круглого столу» з питань  вирішення проблем зайнятості шляхом проведення  громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, як один із шляхів подолання бідності.

       Участь в заході брали голови та головні бухгалтери сільських рад району. Відкрив захід директор центру зайнятості Сергій Каленіченко, який  ознайомив присутніх із ситуацією на ринку праці та послугами, які надає служба зайнятості,  також наголосив на необхідності докладати максимум зусиль представників влади щодо подолання бідності у суспільстві, щоб праця була гідною людини, а плата за неї дозволяла забезпечувати не тільки матеріальні потреби, а й давала можливість розвиватись та проінформував про результати спільної діяльності центру зайнятості  із сільськими радами щодо проведення громадських робіт.

     Про організацію, проведення та фінансування громадських робіт повідомив заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Валентин Величко. Він, зокрема, зазначив, що  для реалізації у 2017 році норм Закону України «Про зайнятість населення» щодо організації громадських робіт, з метою поліпшення санітарного стану населених  пунктів, знищення несанкціонованих (стихійних) сміттєзвалищ, збереження та примноження зелених насаджень, пам’яток архітектури  та місць загального користування, легалізації тіньової зайнятості, виділити кошти з бюджету сільської ради на фінансування громадських робіт для зареєстрованих в центрі зайнятості безробітних. У разі неможливості фінансування та проведення громадських робіт сільською радою, пропонуємо розглянути питання організації  робіт тимчасового характеру  за рахунок коштів роботодавців, які здійснюють свою діяльність в даній територіальній громаді.

       Присутні отримали  зразки рішень та додатки до них та інший роздатковий матеріал.

На завершення заходу були прийняті рекомендації  учасників «круглого столу» та накреслено шляхи подальшої співпраці. Сергій Каленіченко подякував присутніх за конструктивний діалог та побажав усім успіхів в спільній роботі.

За інформацією Хмільницького міськрайонного центру зайнятості 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація