Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
16 червня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

На Хмільниччині відбувся Кубок Миру

16.10.2018 Кількість переглядів: 783

Вже втретє на теренах району відбулися змагання в рамках розіграшу Кубка Миру. Цьогоріч формат було значно розширено, як щодо кількості команд так й ігрових днів. Змагання проходили спочатку в двох територіальних зонах, а саме в селах Вишенька та Качанівка. Далі кращі чотири команди провели заключні ігри в селі Уланів. Матч за третє місце запам’ятався численним глядачам нульовою нічиєю в основний час між командами «Цукроагропром» с.Війтівці (Жданівка) та «Олімпік» с.Вишенька і тільки серія післяматчевих ударів визначила переможця. Тут так звана «футбольна лотарея» була більш прихильнішою до команди із Війтівців (Жданівки).

Вболівальники не дарма з нетерпінням чекали на головне дійство змагань – фінал. Команди «Уланів» та «Жданівська ОТГ» протягом всього матчу демонстрували дисципліновану виважену та чітко спрямовану гру та все ж місцевим гравцям таки вдалося забити єдиний переможний м’яч. Варто зазначити, що поточного року команда «Уланів» в усіх форматах сільських ігор була переможцем, а гравці «Жданівська ОТГ» другими. Тож футбольне протистояння між обома колективами триває.

Підводячи підсумки змагань оргкомітетом було визначено кращих гравців в своїх номінаціях. Цього разу «Кращим воротарем» став Парсяк Богдан «Жданівська ОТГ», «Кращим захисником» - Боримський Сергій «Уланів», «Кращим нападником» - Бартко Ярослав «Жданівська ОТГ», «Кращим гравцем» - Земляний Роман «Уланів». Всі призери змагань отримали відповідні нагороди.

Також варто зазначити, що захід був приурочений святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва та Дню захисника України.

 

Голова ГО «Хмільницька районна федерація футболу»                                  Віктор Гричанюк


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація