23 квітня 2024 року

На Хмільниччині вшанували ветеранів з нагоди Дня ветерана, Дня людей похилого віку

29.09.2016 Кількість переглядів: 633

29 вересня в залі засідань Хмільницької районної державної адміністрації відбулися урочисті збори до Дня людей похилого віку, Дня ветерана. Привітали ветеранів праці, Другої світової війни голова Хмільницької райдержадміністрації Євгеній Буткевич, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, депутат Вінницької обласної ради Олександр Крученюк.

Найактивнішим у суспільно-громадському житті ветеранам голова райдержадміністрації Євгеній Буткевич, голова районної ради Зоя Бонсевич вручили Почесні грамоти райдержадміністрації і районної ради та квіти.
Керівник районної громадської організації ветеранів України Віталій Каленіченко привітав ветеранів і найактивніших у громадському житті відзначив Почесними грамотами та грошовими винагородами.
Усіх присутніх привітали українськими душевними піснями аматори, творчі колективи Хмільниччини.
Далі ветерани вирушили на традиційний святковий обід.