Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
14 червня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

На сьогодні на Хмільниччині 31 особа, що хворіла на COVID-19, одужала

25.06.2020 Кількість переглядів: 700

Станом на 09.00 год 25 червня 2020 року на Хмільниччині  зафіксовано 3 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19, жителів Хмільницького району. Вони знаходяться на самоізоляції.  Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 79, з них  31 – одужали та виписані з лікарні,  33 – на самоізоляції за місцем проживання, 6 - направлено в Вінницьку ЦРЛ, 1 - померла.   На лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної лікарні – 13 осіб, з них 8 - Хмільниччина, 5 - Літинський район.

         Виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!      

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація