Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
31 березня 2023 року
для людей з обмeженими можливостями

На сьогодні на Хмільниччині зафіксовано 3 нових випадки захворювання на COVID-19

12.06.2020 Кількість переглядів: 832

Станом на 09.00 год 12 червня 2020 року на Хмільниччині зафіксовано 3 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19, з них 2- Хмільницька ОТГ, 1-Хмільницький район та 1 – з Літинського району, які наразі перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької  ЦРЛ. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місті Хмільник – 39, з них на сьогодні 15 - одужали та виписані, 14 – на лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної  лікарні, 9 – на самоізоляції за місцем проживання, 1 - померла. Також в інфекційному відділенні Хмільницької ЦРЛ перебуває на лікуванні 1 особа з Літинського району з підтвердженим захворюванням на COVID-19. Тож, загалом на лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької ЦРЛ на сьогодні перебуває 15 осіб.

 Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!      

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація