Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
03 березня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

На сьогодні на території району офіційно не зафіксовано нових випадків захворювання на коронавірус

14.04.2020 Кількість переглядів: 522

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Хмільницької районної державної адміністрації Максим Мазурик. 

За минулу добу станом на 09:00 годину 14 квітня на території району офіційно не зафіксовано випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Всього з моменту моніторингу на території Хмільницького району та міста Хмільник, було зафіксовано - 3 (три) випадки захворювання на COVID-19. Із них: одна особа уже одужала, ще двоє перебуває на лікуванні. Ступінь тяжкості перебігу хвороби - середній.
Загалом, на дослідженні у Вінницькому лабораторному центрі знаходиться 7 (сім) підозр на захворювання.  На даний час відбираються для обстеження біоматеріали усіх,  хто звертається до лікувальних закладів із пневмонією, тому й така кількість.

Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

"З метою зупинити поширення вірусу - прошу всіх дотримуватись обмежувальних заходів, користуватись засобами захисту та брати до уваги лише офіційні джерела інформації", - наголосив голова райдержадміністрації.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація