Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
22 лютого 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

На сьогодні в Хмільницькому районі одужали 11548 осіб, що хворіли на COVID-19

24.12.2021 Кількість переглядів: 298

Станом на 09.00 год  24 грудня, за дві доби, в Хмільницькому районі  (території Глуховецької селищної, Війтівецької сільської, Іванівської сільської, Калинівської міської, Козятинської міської, Махнівської сільської, Самгородоцької сільської, Уланівської сільської, Хмільницької міської територіальних громад)  зафіксовано 67 нових випадків  захворювання на COVID-19, 146 осіб одужали. Загальна кількість підтверджених випадків – 12826, з них 11548- одужали, 807-  на самоізоляції за місцем проживання (на амбулаторному лікуванні), 323- померли, на стаціонарному лікуванні – 148 осіб.

 

Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДУ "Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України", на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Одним із найефективніших способів попередження і полегшення перебігу  коронавірусної хвороби є вакцинація.

Будьте свідомими, подбайте про себе та своїх близьких!                         

                                                                                                     

            


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація