На сьогодні в Хмільницькому районі одужало 5351 особа, що хворіла на COVID-19
28.04.2021 Кількість переглядів: 514
Станом на 09.00 год 28 квітня 2021 року, за добу, в Хмільницькому районі (території Глуховецької селищної, Війтівецької сільської, Іванівської сільської, Калинівської міської, Козятинської міської, Махнівської сільської, Самгородоцької сільської, Уланівської сільської, Хмільницької міської територіальних громад) зафіксовано 24 нових випадки захворювання на COVID-19, 35 осіб, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків - 7368, з них 5351 - одужали, 1759 - на самоізоляції за місцем проживання (на амбулаторному лікуванні), 162 - померли, на стаціонарному лікуванні в Хмільницькій центральній районній лікарні перебуває 31 особа, в Козятинській центральній районній лікарні – 25 осіб, в Калинівській центральній районній лікарні – 43 особи.
Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДУ "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.
Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.
Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.
Також важливо брати до уваги лише офіційні джерела інформації.
Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!