Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
16 червня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

На сьогодні в Хмільнику 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-19

02.04.2020 Кількість переглядів: 811

За даними КНП «Хмільницька центральна районна лікарня» станом на 08:30 2 квітня 2020 року в Хмільнику 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-19

За даними Центру громадського здоров'я, станом на 22:00 1 квітня в Україні 794 лабораторно підтверджені ПЛР-дослідженням випадки COVID-19 .

Усього в Україні зафіксовано 20 летальних випадків від COVID-19. Загалом, 13 людей вже одужали — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

В районі розгорнуто 15 інфекційних ліжок.  На випадок потреби проведення інтенсивної терапії є 9 апаратів штучної вентиляції легень.

Специфічної терапії не існує, лікування симптоматичне.

Наразі особа, що захворіла, перебуває в інфекційному відділенні, в боксованій палаті. Житель Хмільника поступив у відділення з діагнозом двобічна полісегментарна пневмонія. Попередній тест не підтвердив наявність коронавірусної інфекції. 31 березня було отримано результати повторного  тесту. Він виявився позитивним.  

01 квітня 2020 року фахівцями ВСП Хмільницький МРВЛД проведено протиепідемічні заходи у КНП «Хмільницька ЦРЛ», виявлені контактні – 79 осіб, в усіх відібрано матеріал для дослідження методом ПЛР у вірусологічній лабораторії ДУ «Вінницький обласний лабораторний  центр  МОЗ України».

Проведено дезінфекцію приміщень лікарні.

Станом на 08.30 год 02 квітня 2020 року захворювання на COVID – 19 у контактних осіб лабораторно не підтверджено .

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

 

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація