Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
22 лютого 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

На сьогодні зафіксовано 2 нових випадки захворювання на COVID-19 у Хмільнику

01.06.2020 Кількість переглядів: 1907

Станом на 09.00 год 01 червня 2020 року зафіксовано 2 нових випадки захворювання на COVID-19, жителів м.Хмільник. Ці пацієнти та ще один хворий, що знаходився на самоізоляції,  перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної лікарні.

Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місті Хмільник – 16, з них 5 - одужали та виписані, 8 – на лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної  лікарні, 3 – на самоізоляції за місцем проживання.

 

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 01 червня в Україні 24012 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 718 летальних, 9690 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 340 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена у 1005 випадках по Вінницькій області.

Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!       

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація