Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
03 березня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

На сьогодні на Хмільниччині нових випадків захворювання на COVID-19 не зафіксовано

05.08.2020 Кількість переглядів: 651

Станом на 09.00 год 05 серпня 2020 року на Хмільниччині не зафіксовано нових випадків захворювання на COVID-19, одна особа, що перебувала в лікарні, померла. У неї було діагностовано гострий мієлоїдний лейкоз, полісигментарна пневмонія, легенева недостатність і коронавірусна інфекція. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 96, з них  89 – одужали,  3 – на самоізоляції за місцем проживання, 2 - померли, на лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної лікарні перебуває 2 особи.

Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких! 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація