23 квітня 2024 року

На Вінниччині через службову недбалість комунальному підприємству завдано збитки на суму понад 900 тис. грн

21.02.2024 Кількість переглядів: 20

В рамках діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність», за процесуального керівництва Хмільницької окружної прокуратури, оголошено підозру 37-річному директору одного з комунальних підприємств Хмільницького району за вчинення кримінального правопорушення.

Слідством установлено, що директор комунального підприємства у 2022 році, без проведення публічних закупівель, уклав з приватним підприємством ряд договорів на закупівлю та встановлення котельного обладнання по завищених ринкових цінах.

Унаслідок службової недбалості директора комунальному підприємству завдано збитків у розмірі більше 900 тис. грн.

Наразі прокурори звернулися до суду з клопотанням щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади.