01 липня 2022 року

На Вінниччині лісничі знайшли збиту ракету «Калібр» - Командування Повітряних Сил ЗСУ

23.06.2022 Кількість переглядів: 209

22 червня на Донеччині ударні групи штурмовиків Су-25 та бомбардувальників Су-24м завдали декілька авіаударів по ворожих позиціях. На східному напрямку нанесено вогневе ураження ротно-тактичній групі противника, також знищено один укріпрайон окупантів.

В українських лісах та угіддях продовжують знаходити вибухонебезпечні предмети, надіслані нам кремлівськими виродками. Так, на Вінниччині лісничі виявили ворожу крилату ракету «Калібр», збиту засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил 21 травня. Бойова частина ракети ціла, а значить – «Калібр» був збитий зенітною ракетою на шляху до цілі.

Нагадуємо, що уламки ракет чи інших боєприпасів надзвичайно небезпечні речі. Бойова частина знайденої ракети становить 400 кілограмів. При їх виявленні одразу сповіщайте органи влади, поліцію чи військових.

Слава Україні!