Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
03 грудня 2023 року
для людей з обмeженими можливостями

На Вінниччині розпочато реалізацію проекту щодо подолання перешкод в процесі утворення об’єднаних територіальних громад

15.11.2017 Кількість переглядів: 821

15 листопада, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася презентація громадською організацією «Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО» проекту «Інструменти місцевої демократії в об’єднаних громадах: долаємо перешкоди».

Проект реалізовується у партнерстві з громадською організацією «Центр аналізу місцевої політики», Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета проекту полягає у підвищенні спроможності членів Вапнярської, Дашівської та Вороновицької об’єднаних територіальних громад щодо комунікації із органами місцевого самоврядування через використання інструментів місцевої демократії, а саме: загальних зборів за місцем проживання, місцевих ініціатив, громадських слухань та електронних петицій.

В рамках реалізації проекту буде проаналізовано нормативно-правові документи вище зазначених ОТГ Вінницької області на предмет регламентації участі членів громад в громадських слуханнях, запровадження місцевих ініціатив, участь в зборах за місцем проживання та внесення електронних петицій, а також застосування цих механізмів на практиці та підготовлено відповідні звіти по кожній громаді.

За словами керівника проекту, голови громадської організації «Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО» Віталія Дороха, якщо під час моніторингу буде виявлено перешкоди в документах ОТГ, що регламентують громадську участь в цих громадах, то експертами проекту будуть розроблені рекомендації щодо виправлення ситуації. Всі пропозиції буде обговорено з членами ОТГ і винесено на сесійні засідання для подальшого впровадження.

Джерело: сайт Вінницької ОДА 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація