Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
03 березня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

На Вінниччині триває регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна» – «Благодійна Вінниччина – 2017»

12.01.2018 Кількість переглядів: 424

Національний конкурс «Благодійна Україна» – це загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.

У Вінницькій області проходить регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна» – «Благодійна Вінниччина – 2017».

Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2017» – 15 лютого 2018 року.

Регіональний етап Конкурсу проводиться у таких номінаціях:

Основні колективні номінації:

1) Благодійність середнього бізнесу.

2) Благодійність малого бізнесу.

3)Корпоративна благодійність,

4) Колективне волонтерство.

5) Регіональна благодійність.

6) Благодійність в охороні здоров’я.

7) Благодійність в освіті та науці.

8) Благодійність в культурі та мистецтві

9) Благодійність в соціальній сфері.

10) Благодійність в захисті України.

11) Благодійність неурядового сектору.

12) Молодіжна та дитяча благодійність.

13) Благодійна акція року.

Основні індивідуальні номінації:.

1) Громадянська благодійність.

2) Волонтер року.

3) Меценат року.

4) Спеціальні номінації:

5) Благодійність у медіа.

6) Допомога з-за кордону.

Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» – це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром». Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни. Чотири роки поспіль експерти «Зеленої книги української благодійності» називають конкурс найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності в Україні.

До Наглядової ради конкурсу входять співачка, мисткиня, журналіст і громадська діячка Анжеліка Рудницька (голова Наглядової ради), лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович, співачка Марина Одольська, поет Сергій Жадан, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя. Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Приятелі дітей».

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті: www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: менеджер із зв’язків з громадськістю Асоціації благодійників України Єфімова Валентина, тел. моб.: (067) 164-04-11, (063) 484-93-45; електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація