Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

На Вінниччині триває весняна кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу. Брифінг Андрія Салюка

13.05.2024 Кількість переглядів: 5

В офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації  відбувся брифінг начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Андрія Салюка.

 

Спікер зазначив, що на території Вінницької області на площі 9770,37 км² наземним розподілом розповсюджено спеціальні приманки з антирабічною вакциною для диких м’ясоїдних.

Для цього було задіяно 216 бригад, до складу яких увійшли представники структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, органів місцевого самоврядування, Українського товариства мисливців і рибалок, лісового та мисливських господарств.

Також проводиться облік споживання вакцини в період кампанії на 4,8 та 15 день на визначених контрольних ділянках.

Спікер нагадує, що вакцина створює специфічний імунітет при пероральному застосуванні, вона не виділяє вакцинний вірус зі слиною, тому є безпечною для людей і тварин.

А також рекомендує обов’язково вакцинувати домашніх тварин проти сказу.

Для здійснення щеплення необхідно звернутися до лікарень ветеринарної медицини Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація