Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Малий Герб України
12 грудня 2024 року
Facebook - логотип Twitter - логотип Instagam - логотип Youtube - логотип
Режим високої контрастності

На Вінниччині відбувся 10-й українсько-польський науковий форум «Освіта для цифрової трансформації»

28.11.2024 Кількість переглядів: 413

Захід об’єднав провідних науковців, педагогів та студентів з України та Польщі для обміну досвідом та визначення сучасних підходів до впровадження цифрових технологій у навчальний процес.

Під час форуму учасники обговорили ключові виклики й перспективи впровадження цифрових технологій у розвиток освіти.

 

Захід відвідав заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець.

Звертаючись до присутніх, він відзначив, що освіта та цифровізація тісно пов’язані між собою.

«Сьогодні цифровізація охоплює всі сфери нашого життя. Україна сьогодні є одним із світових лідерів цифровізації, про що свідчить успіх таких цифрових продуктів, як "Дія". Міністерство цифрової трансформації України веде активні перемовини з низкою країн про впровадження аналогічних продуктів у них. Про досягнення у цій сфері свідчать також результати Індексу електронного управління (EGDI), за яким Україна зайняла 5-те місце в світі. Навіть попри повномасштабну війну за два роки ми піднялися на 25 позицій. Також за показником E-Participation, який вимірює, наскільки громадяни готові долучатися до державних процесів через онлайн-платформи ми посідаємо перше місце у світі». – зауважив Андрій Кавунець.

Заступник Начальника ОВА закликав присутніх використовувати максимум інструментів цифровізації, адже вони створені, аби покращувати життя людей. Зокрема, користуватися платформою «Дія.Освіта», яка містить велику кількість безкоштовних освітніх серіалів з різних тем для особистісного та професійного розвитку.

Ректор Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Наталя Лазаренко зазначила, що вже 20 років поспіль українська та польська наукова спільнота на спільних форумах піднімають актуальні теми, що стосуються розвитку освіти.

«Війна не зупинить нашу думку. Не зупинить нашу освіту та науку. Саме на таких заходах ми можемо обговорити цікаві ідеї, які рухають нас вперед. Дякуємо польському народу за наукову співпрацю та підтримку з перших днів війни». - зазначила Наталя Лазаренко.

У свою чергу, дійсний член Національної академії наук і Національної академії педагогічних наук України, Президент НАПН України Василь Кремень наголосив, що співпраця з польськими колегами завжди спрямована на зміцнення дружніх відносин між нашими країнами та активізацію процесу європейської інтеграції України.

«Завданням нашого покоління є розбудова нової, сучасної України, заснованої на інноваціях та освіті. Саме наука та освіта є рушійними силами розвитку держави». – додав Василь Кремень.

Під час роботи конференції педагоги й науковці з обох країн представили напрацювання щодо використання цифрових технологій в освітній галузі та перспектив розвитку у воєнний і повоєнний час.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація