Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Надзвичайники Вінниччини отримали нову сучасну техніку

16.04.2024 Кількість переглядів: 27

Технічна підтримка рятувальників – завжди на часі, а особливо в умовах війни.

 

Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, сьогодні, 10 квітня, надзвичайники Вінниччини отримали нову сучасну техніку.

П’ять автомобілів надійшли до регіону в рамках співпраці з міжнародними партнерами.

Три авто передали частині піротехнічного, підводного та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Зокрема, оперативно-піротехнічну водолазну машину для перевезення особового складу і майна для відділення підводного розмінування, вантажний автомобіль підвищеної прохідності зі стрілою-маніпулятором, а також піротехнічний автомобіль важкого типу на базі шасі МАN. Останній – для перевезення великогабаритних вибухонебезпечних предметів.

Сергій Борзов зауважив, що вперше рятувальники області отримали автопідіймач колінчатий з максимальним вильотом стріли на 45 метрів. Раніше був тільки ЗІЛ-131 з драбиною 30 метрів.

«Це суттєва допомога надзвичайникам, які завжди першими прибувають на місце подій. Відтепер вони зможуть безперешкодно дістатися  на висоту 14-поверхівки», - зазначив очільник області.

Незабаром авто заступить на бойове чергування в одному з рятувальних підрозділів Вінниці.

Крім того, автоцистерна ємністю 6,5 тонн відсьогодні посилить боєздатність підрозділів пожежно-рятувальної частини в м. Козятин.

«Впевнений, що ця техніка дозволить ефективніше виконувати завдання за призначенням. Додатково від обласної військової адміністрації для особового складу ми передали аптечки, укомплектовані необхідними засобами та медикаментами. Дякую всім рятувальникам за службу! Обов’язково переможемо!» - резюмував Сергій Борзов.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація