Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Налагодження співпраці з протидії торгівлі людьми між органами влади та громадами Хмільницького району обговорили в райдержадміністрації

13.05.2021 Кількість переглядів: 430

Виконувач обов’язків голови Хмільницької райдержадміністрації Сергій  Чабан і заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Богдан Зубчик провели робочу зустріч із президенткою громадської організації «Прогресивні жінки», експертом ОБСЄ з протидії торгівлі людьми  Наталією Козловою і національним спеціалістом проєктів «Протидія торгівлі людьми» та «Міграція» Надією Кондибіною. 

 

Участь у спілкуванні взяли начальник відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг управління соціального захисту населення Хмільницької райдержадміністрації Олена Гуменюк, яка є відповідальною особою за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми в Хмільницькому районі.

 Ключовим питанням зустрічі було налагодження тісної співпраці з протидії торгівлі людьми між Хмільницькою районною державною адміністрацією та територіальними громадами Хмільницького району. Також було обговорено можливість проведення навчання для заступників голів територіальних громад - координаторів з протидії торгівлі людьми найближчим часом.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація