Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Наше завдання – вигнати ворога з рідної землі і завершити цю війну назавжди, - доброволець Володимир, який приєднався до бригади «Сталевий кордон»

15.03.2023 Кількість переглядів: 79

В Україні триває набір до бригад "Гвардії Наступу". Серед добровольців з Вінниччини – 40-річний Володимир. Аби швидше звільнити країну від ворога та завершити війну назавжди, чоловік вступив до бригади «Сталевий кордон».

 

Про формування бригад «Гвардії наступу» чоловік дізнався з соціальних мереж.

Як розповіли у Могилів-Подільському прикордонному загоні, в лютому Володимир звільнився зі служби в одній з державних установ Вінниччини, у якій мав стаж понад 19 років, а вже на початку березня подав заявку на вступ до бригади. Чоловік переконаний – російську навалу треба швидше зупиняти.

 «Фактор, який спонукав приєднатися саме до бригади «Сталевий кордон» насправді, - простий та очевидний, – зізнається Володимир. – Під час строкової служби я був прикордонником, служив на острові Зміїному, тому одразу прийняв рішення, що службу буду проходити саме в лавах Держприкордонслужби».

Він також додав, що прагне захищати нашу країну. «Понад усе волію зробити так, щоб мої діти жили у вільній та незалежній Україні! Ми захищаємо найдорожче, тому наше завдання – вигнати ворога з нашої землі і завершити цю війну назавжди», – говорить Володимир.

Наразі чоловік пройшов вже усі етапи вивчення та добору. Надалі підготовка та навчання, а згодом вже разом з досвідченими бійцями виганятиме російських загарбників з української землі.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація