23 квітня 2024 року

Нові правила декларування, прийняті ВРУ: НАЗК опублікувало розʼяснення

14.11.2023 Кількість переглядів: 47

Закон про відновлення декларування  № 3384-ІХ змінив правила декларування публічних службовців. Нагадаємо, правила декларування встановлює та змінює саме Верховна Рада України.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) мало в місячний строк привести свої роз’яснення у відповідність до цього закону, тож сьогодні, 13 листопада 2023 року, їх опубліковано у Базі знань.

Наразі триває кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка завершиться до 31 січня 2024 року, тож рекомендуємо ознайомитися з оновленими роз’ясненнями.

У Базі знань систематизовано найпоширеніші питання, які виникають у декларантів під час заповнення декларацій, а також роз’яснено нові положення Закону, прийнятого Верховною Радою Україні.

Слідкуйте за новинами на сайті та у соціальних мережах на офіційних сторінках НАЗК у Телеграм та Фейсбук.

Не знайшли відповідь на своє запитання у Базі знань – телефонуйте (044) 200-06-94.