Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Малий Герб України
20 липня 2024 року
Facebook - логотип Twitter - логотип Instagam - логотип Youtube - логотип
Режим високої контрастності

Обласний екологічний фонд забезпечує збереження на Вінниччині найчисельнішої в Україні популяції зубра європейського

30.01.2018 Кількість переглядів: 519

За повідомленням Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, в області постійно проводяться заходи щодо збереження диких тварин, занесених до Червоної Книги України, серед яких є популяція  зубра  європейського.

У 2017 році з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділено 120 тис. грн. для фінансування заходів, направлених на  створення кормових полів, заготівлі, транспортування кормів для тварин, які знаходяться в природному середовищі. Було заготовлено та придбано  150 тонн сіна, 25 тонн кукурудзи,  26 тонн ячменю, 20 тонн вівса,  30 тонн буряків, 1 тонну солі.

Згідно потреби на 2018 рік, подано пропозиції про виділення коштів за рахунок Фонду у сумі 160 тис. грн. на закупівлю кормів для зубрів.

Довідково.

Популяція зубра започаткована в мисливських угіддях Вінницької області у 1979 році шляхом завезення 6 тварин з Волинської області. За матеріалами обліків в мисливських угіддях державного підприємства «Хмільницьке лісове господарство», на даний час нараховується 93 зубри, що є найбільшою популяцію тварин в нашій державі.

Фото без опису


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація