Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Обрання нового складу громадської ради при райдержадміністрації

05.01.2017 Кількість переглядів: 947

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Хмільницькій районній державній адміністрації відбудуться 17 лютого 2017 року в залі засідань Хмільницької райдержадміністрації. Початок зборів об 11-00.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, але може бути обрано не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Документи приймаються ініціативною групою до 07 лютого  2017 року включно за адресою:   головою громадської організації «Право» Віталієм Дорохом, 1 поверх Хмільницького районного Будинку культури,  м. Хмільник, вул. Столярчука 3, к. 7 ( Хмільницька РДА), з 8.00 до 17.00 год.,

Телефон для довідок: 067-425-84-95, 2-16-94,

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація