Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
16 червня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Хмільницького району (внутрішньорайонні маршрути)

16.09.2020 Кількість переглядів: 13926

Хмільницька районна державна адміністрація, як організатор перевезення  пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі  території Хмільницького району (внутрішньорайонні маршрути), оголошує про проведення 16 жовтня 2020 року конкурсу з перевезення  пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі  території Хмільницького району (внутрішньорайонні маршрути)

 

ПРОТОКОЛ №1 засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Хмільницького району (внутрішньорайонні маршрути) від 04 09 2020.

 

Розпорядження № 251 від 15.09.2020р. «Про  визначення переможців конкурсу з  перевезення  пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі  території Хмільницького району (внутрішньорайонні маршрути)»

 

Розпорядження №155 від 03.06.2020р. «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі  території Хмільницького району Вінницької  області (внутрішньорайонні маршрути)»

 

Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі  території Хмільницького району Вінницької  області (внутрішньорайонні маршрути)»

 

Перелік об’єктів для повторного конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі  території Хмільницького району Вінницької  області (внутрішньорайонні маршрути)»

 

Порядoк одержання необхідної інформації про конкурс та телефони для довідок: звернення з питань щодо умов конкурсу, об’єктів конкурсу, номерів рейсів та розкладів руху автобусів на маршруті, пасажиромісткості транспортних засобів, тощо приймають працівники відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля за телефонами 2-16-88 та на електронну адресу: stroitelstvo_zhkg@ukr.net

 

Документи для участі у конкурсі 16 жовтня 2020року подаються у  скриньку з позначенням «Для документів на конкурс». Кінцевий строк прийняття таких документів до 29 вересня 2020р.

 

Скринька з позначенням «Для документів на конкурс», в яку подаються документи для участі у конкурсі, знаходиться в Хмільницькій РДА, у вестибулі на третьому поверсі за адресою: м.Хмільник, вул.Столярчука, 3.

 

Години роботи Хмільницької РДА протягом строку приймання документів на участь у конкурсі – в робочі дні до 29 вересня 2020 року з 08:00 до 17:00 з понеділка по четвер та з 08:00 до 16:00 щоп’ятниці.

 

Зразки (бланки) документів для участі у конкурсі:

1. Заява на участь у конкурсі  з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування ( Додаток 1).

2. Відомості про автобуси, які будуть використовуватись на автобусному маршруті ( Додаток 2).

3. Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту ( Додаток 3.)

4. Анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору ( дозволу) ( Додаток 4)

5. Відомості щодо інвестування коштів на придбання більш нових та / або комфортабельних автобусів ( Додаток 7)

 

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах ( пакетах):

КОНВЕРТ №1 ( відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття)

1.  Копії ліцензії  перевізника –претендента на даний вид послуг.

2. Відомості про автобуси, які будуть використовуватись на автобусному маршруті (Додаток 2).

2. Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту ( Додаток 3.)

3. Анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору ( дозволу) ( Додаток 4).

4. Відомості щодо інвестування коштів на придбання більш нових та / або комфортабельних автобусів ( Додаток 7)

5. Копії сертифікатів відповідності та екологічності автобуса із додатками, в яких зазначені основні показники та візуальна інформація, що характеризує транспортний засіб, на який видано сертифікат ( фото автобусів)

6. Копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого ( сплаченого ) на користь платників податку і сум утриманого з них податку ( форма №1ДФ) за останній квартал.

 

КОНВЕРТ  №2 ( відкривається під час засідання конкурсного комітету)

Заява на участь у конкурсі  з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування ( Додаток 1).
Паспорт автобусного маршруту.

 

Засідання конкурсного комітету відбудеться 16 жовтня 2020року о 10:30 в приміщені залу засідань Хмільницької РДА

 

Відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 ( із змінами), засідання конкурсного комітету 16 жовтня 2020року буде відбуватись без присутності перевізників-претендентів на участь у конкурсі та / або їх представників (пункт 45 вище зазначеної Постанови).

 

Плата за участь у конкурсі відсутня.

 

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація